Avaleht › Mobili automootoriõlid

Mobili automootoriõlid

ExxonMobil pakub laialdast valikut igat tüüpi automootorite määrdeõlisid sõiduautodele:sünteetilised õlid, poolsünteetilised õlid ja mineraalõlid. Need tootjate poolt heaks kiidetud mootorite määrdeained tuginevad innovatiivsele tehnoloogiale ja on suurepäraste määrdeomadustega.

Mobil 1™ on välja töötatud eesmärgiga pakkuda optimeeritud mootori võimsust, kulumise vähenemist ja kütuse kokkuhoidu.

Mobili mootoriõlide ametliku edasimüüjana Eestis on Morbela OÜ-l hea meel pakkuda oma klientidele mitte ainult müügil olevate mootoriõlide juhtivat sünteetiliste õlide sarja Mobil 1™, vaid ka Mobil Super™ seeria esmaklassilisi mootoriõlisid ja teisi mootori määredaineid igapäevaseks kasutuseks.

Täpsema informatsiooni saamiseks külastage palun ExxonMobili toodete infolehtede andmebaasi.

Lisaks mootoriõlidele on meil oma klientide paremaks teenindamiseks laos täielik valik ka teisi Mobil™ määrdeaineid:

  • Transmissiooniõlid
  • Automaatkäigukastiõlid
  • Mootorrataste õlid
  • Erinevaid määrdeid

Mobil 1™ eelised

Viimase 36 aasta jooksul on Mobil 1™ iga uue valemiga tõstnud innovatiivsuse ja töövõimsuse taset, et muutuda maailma juhtivaks sünteetilise õli kaubamärgiks. Mobil 1™ on saavutanud miljonite autojuhtide seas kõrge reputatsiooni. Meie poolt välja töötatud tehnoloogia annab Teile kõige parema mootori kaitse.

  1. Mobil 1™-e kasutades töötab teie mootor nagu uus. Mobil 1™ sarja tooted viivad miinimumini kolvirõngaste ja silindri kulumise, mistõttu teie auto mootor suudab töötada pikka aega, nagu see oleks täiesti uus.

  2. Mobil 1™ tagab suurepärase töökindluse ekstreemselt madalatel temperatuuridel, kindlustades suurepärase õli voolavuse just esimeste kriitiliste sekundite ajal.

  3. Mobil 1™ määrdeained on välja töötatud eesmärgiga hoida mootorid puhtana ja kaitsta neid kulumise ja setete kogunemise eest ja seda ka kõrgetel temperatuuridel või stressirohkel linnasõidul.

  4. Mobil 1™ on originaalseadmete tootjate (OEM-ide) poolt rohkem soovitatud kui mistahes teine kaubamärk maailmas. Täna võime julgelt väita, et meie kaubamärk Mobil 1™ on valdava enamuse originaalseadmete tootjate esimene valik.