AvalehtMobili õlid raskeveokitele › Mobil transmissiooniõlid

Mobilube 1 SHC 75W-90: valem on välja arendatud et parandada kütuse kokkuhoidu


Pakub potentsiaalset kütuse ökonoomiat.

Lisaks täissünteetilistele Mobili mootoriõlidele annavad ka kõrge töövõimega Mobili käigukasti ja tagatelje õlid, määrdeained ja teised kommertssõidukitele mõeldud eritooted autoparkide operaatorile täiendavaid eeliseid, mille hulgas on ka kasu kütuse kokkuhoiu pealt.

Tänu innovatiivsetele veosilla lahendustele ning kaasaegsetele manuaalkäigukasti ja tagatelje tehnoloogiatele on raskeveokite koormustaluvus, pöördemoment, kiirus ja kontroll väga olulisel määral paranenud. Kaasaegsed tehnoloogilised lahendused suurendavad nõudlust selliste määrdeainete järele, mille efektiivsus ja tootlikkus on parem ja kasutamine samal ajal odavam. Raskeveokite lõppülekande jaoks on vaja määrdeõlisid, milles sellised omadused nagu hõõrdekontroll, kulumise kaitse, termiline stabiilsus, nihketugevus, rooste ja korrosioonitõke ja tihendite kaitse on kõik optimaalses tasakaalus. Selline õli annab seadmetele ja tihenditele pikema eluea, mootor töötab ühtlaselt, ja väga paljud rakendused töötavad suurema kütuseökonoomsuse, koormustaluvuse ja pöördemomendiga.

Vastuseks uutele tehnoloogilistele nõudmistele on ExxonMobil välja arendanud täissünteetilise, väga efektiivse raskeveokite käigukastiõli Mobilube 1 SHC 75W-9, mis pakub mootoritele suurepärast töövõimet ja vähendab raskeveokite veotelgede määrdeõlikulusid.


Mobilube 1 SHC 75W-90 – testitud, aitab kokku hoida kütust.

Selleks, et hinnata Mobilube 1 SHC 75W-90 kasutusega kaasnevat kütuse kokkuhoidu, viidi läbi tekst, kasutades i-Shift käigukastiga 6x2 traktorit 440 HP Volvo FH13, millele oli laaditud 38 tonni kaaluv koorem.

Sõidutsükkel tuletati Euroopa raskeveokite pikamaasõiduoperatsioonide pikaajalistel andmetel, test viidi läbi MIRA trekil Suurbritannias.


Käigukasti ja tagasilla jaoks kasutati määrdeõli Mobilube 1 SHC 75W-90 ja võrreldi seda veokiga, mille käigukastis kasutati mineraalõli 80W-90 ja tagasilla jaoks õli 85W-140.

Kui võrreldi sünteetiliste õlide ja mineraalõlide toime efektiivsust, täheldati kütuse kokkuhoidu kuni 1,2 protsendini. Kütuse kokkuhoiu võimalused sõltuvad veoki/ seadmete tüübist, välistemperatuurist, sõidutingimustest ja hetkel teie poolt kasutatava vedeliku viskoossusest.

Küsige sünteetilisi jõuülekande õlisid.

Kuna täissünteetilised veosilla määrdeõlid võimaldavad ettevõtetel kasutada oma veokeid kauem ja kütust kokku hoides, peaksid need, kes praegu oma sõidukite hooldus- ja teenustöid väljastpoolt tellivad, paluma järgmisel korral, kui veok hooldusesse läheb, sünteetiliste määrdeainete kasutamist.

Helistage meile juba täna, et saada täpsemat informatsiooni Mobil Delvaci sarja veoautomootoriõlide ja Mobilube 1 SHC 75W-90 sünteetilise käigukastiõli kohta.