AvalehtMobili õlid raskeveokitele › Mobil Delvac sünteetilised raskeveokite mootoriõlid

Mobili sünteetilised raskeveokite mootoriõlid

Mobil Delvaci valemiga mootoriõlid raskeveokitele on saadaval allpool loetletud viskoossusklassides:

  • Mobil Delvac 1 5W-40
  • Mobil Delvac XHP LE 10W-40
  • Mobil Delvac XHP Extra 10W-40

Suurepärane voolavus madalatel temperatuuridel

Mobil Delvac'i sünteetilised õlid on kavandatud nii, et need vähendavad sisemist hõõrdumist, seega säilivad õli voolavusenäitajad ka väga madalatel temperatuuridel ja mootoriosad on paremini õlitatud, eriti külmkäivitamisel.

Stabiilne viskoossus

Kõrgem viskoossuseindeks tähendab stabiilsemat viskoossust väga laial temperatuuride skaalal. Nii nagu Mobil Delvac'i sünteetilised õlid sobivad suurepäraselt kasutamiseks madalatel temperatuuridel, ei muutu need ka kõrgetel temperatuuridel liiga vedelaks ja sobivad seega mootori kaitseks laial temperatuuride skaalal.

Parendatud oksüdeerumis- ja termiline stabiilsus

Stabiilsus - Mobil Delvvac'i sünteetiliste õlide parendatud oksüdeerumisstabiilsuse ja termilise stabiilsuse tulemuseks on parem setete kontroll ja väiksem vananemisega kaasnev viskoossuse suurenemine, mistõttu õli on vaja harvemini vahetada. See vähendab seisakuaega, mis omakorda aitab raha ja aega kokku hoida.

Suurepärane kulumiskaitse

Uuemate sõidukite mootorid peavad saama hakkama kõrgematel pööretel ja pidama vastu ootamatutele tugevatele löökidele. Mobil Delvac'i sünteetilistel veosillaõlidel on suurepärased kriipimisevastased omadused, mis aitavad pikendada käigukasti eluiga suurtel kiirustel ja rasketel teeoludel.