AvalehtMobil kaubamärgid › Mobil 1 Mootorisport

Mobil 1™ Motosport

Mobil 1™ on seotud motospordiga laiahaardeliselt ja mitmekülgselt. Mobil 1™ kaubamärk ei ole mitte ainult Vodafone McLaren Mercedes, Stewart-Haas Racing ja Corvette Racing tehnoloogiline partner, vaid ka Porsche Motorsport määrdepartner, töötades samal ajal põhjalikult kestvussõitude programmidega nagu American Le Man Series (ALMS), FIA GT ja Le Mans 24 heures.
Mobil 1™ on ka pikaajaline Porsche Mobil 1 Supercup'i tiitlisponsor.

Vodafone McLaren Mercedes

F 1 meeskonna tehnilise partnerina arendab ExxonMobil patenditud võidusõidukütuseid, tipptasemel täissünteetilisi Mobil 1 Racing õlisid automootoritele ja käigukastidele ning spetsiaalseid määrdeid rattalaagritele, samuti teisi võidusõitudega seotud eritooteid.

Mobil 1 Racing™ mootoriõlid ja teised tooted on kavandatud eelkõige eesmärgiga minimaliseerida hõõrdumist, et seeläbi anda sõidukile maksimaalset võimsust, mis omakorda aitab vähendada kütusekulu, puhastades ja kaitstes samal ajal mootorit.

Vodafone McLaren Mercedes vajab Grand Prixi ainulaadse pingega toime tulemiseks ja konkurentsieelise saavutamiseks Mobil 1™ kõrgtasemelist tehnoloogiat ja Mobil 1 Racing™ tooteid, mis on välja arendatud ja testitud ekstreemsetes tingimustes.

Autotootjad soovitavad Mobil 1™ kaubamärki rohkem, kui mistahes teist mootoriõli kaubamärki kogu maailmas, kuna Mobil 1™ on tehnoloogilise arengu eesotsas. Motosport on Mobil 1™ kaubamärgi tuum. Statistiline ülevaade edust ja saavutustest koostöös erinevate rallimeeskondadega võimaldab ExxonMobil'il olla ühenduses fännide ja klientidega, näidates et Mobil 1™ on tšempionite valik.

motor_vid

Mobil 1 - Muudab Grand Prix' autod kiiremaks

Külastage Mobil 1 Virtual Cutaway'd, et rohkem teada saada, kuidas täissünteetilised Mobili määrdeõlid aitavad Vodafone McLaren Mercedes, F1 meeskonnal kiiremini sõita.

Mobil 1 Racing Driver Video

A message from Vodafone McLaren Mercedes drivers Jenson Button and Sergio Perez
Mobil 1 in Grand Prix Racing Video

Information about the technology partnership between ExxonMobil and Vodafone McLaren Mercedes Formula 1 team, including interviews from drivers Jenson Button and Sergio Perez, the McLaren management team and ExxonMobil's Technical Advisor Mike Frost.