AvalehtMobil automootoriõlid › Korduma kippuvad küsimused

Sünteetilised õlid - korduma kippuvad küsimused

Mille poolest on sünteetilised määrdeõlid nii head?

Mootoriõlid valmistatakse baasõlidest ja lisaainetest. Sünteetiline õli sisaldab rohkem kõrgelt rafineeritud baasõlisid kui tavalised mineraalõlid, need pakuvad paremat kaitset ja on suurema töövõimega. Sünteetilistel õlidel on palju kasulikke omadusi, mis hoiavad teie auto mootori aastaid optimaalses töökorras. Sünteetilised õlid aitavad takistada kulumist, hoiavad mootori puhtana, voolavad kergelt säilitades samas viskoossuse, kaitsevad rooste eest ja vähendavad hõõrdumist.

Miks mitte selgitada välja Milline õli on teie auto jaoks õige?

Kuidas saan utiliseerida kasutatud sünteetilist mootoriõli?

Õli utiliseerimiseks võib kasutada samu keskkonnasäästlike meetodeid nagu tavaliste mootoriõlide puhul. Võtke palun ühendust oma kohaliku keskkonnaametiga, et saada täpsemaid juhtnööre mootoriõli äraviskamise kohta.

Mis vahe on täissünteetilisel ja poolsünteetilisel mootoriõlil?

Kõik mootoriõlid valmistatakse baasõlidest ja lisaainetest. Täissünteetiline mootoriõli sisaldab 100% mittekonventsionaalseid suure jõudlusega vedelikke. Poolsünteetilised mootoriõlid sisaldavad kõrge efektiivsusega vedelikke vähemal määral ja segatuna tavalise mineraalõliga. Mobil 1 on täissünteetiline mootoriõli.

WMiks kasutada Mobil 1 õli ja mitte mõnda teist sünteetilist õli?

Mobil 1 õlil on väga kõrge mootori kaitsevõime. Kui Mobil 1 1974. aastal lansseeriti, oli see turul ainuke laialt kättesaadav autodele mõeldud sünteetiline määrdeõli. Ka tänapäeval on Mobil 1 kõikjal tunnustatud kui kõrgelt arenenud määrdeaine.

Kas erinevaid sünteetilisi mootoriõlisid tohib omavahel kokku segada?

Jah, võib. Mobil 1 sobib kokku tavaliste mootoriõlidega, poolsünteetiliste mootoriõlidega ja ka teiste sünteetiliste mootoriõlidega, kui teil peaks olema vajadus neid segada. Tuleks siiski silmas pidada, et Mobil 1 lahjendamine vähendab õli toimet.

Kas Mobil 1 sobib linnasõiduks?

Jah, sobib. Vabalt voolava Mobil 1 kaitsetoime algab kohe, kui mootor käivitatakse, mistõttu see on suurepärane valik, kui sõidate korraga lühikesi vahemaid. Lühikestel teekondadel - kiire sõit tööle, kooli või kauplustesse - on mootoril vaevalt nii palju aega, et soojeneda, enne kui see uuesti välja lülitatakse ja seega on vaja tugevat külmkäivituse kaitset, et mootorit kulumise eest kaitsta.

Testidega on tõestatud, et Mobil 1 säilitab vaba voolavuse isegi miinus 40°C juures ja jõuab käivitamisel kõigi mootori liikuvate osadeni 10 sekundit kiiremini kui mõned tavalised õlid. See tähendab, et Mobil 1 hakkab koheselt mootorit kaitsma, säästes seda liigse koormamise eest ja hoides kokku kulusid kütusele ja hooldustöödele. Ja muidugi tähendab Mobil 1 kasutamine ka seda, et te ei pea ka kõige külmematel hommikutel kartma, kas auto ikka läheb käima.

Kas Mobil 1 sobib pikkadeks sõitudeks kiirteedel?

Jah, suurepärane kaitsevõime isegi kõige ekstreemsematel temperatuuridel teeb Mobil 1 ideaalseks ka siis, kui teil on vaja sõita suurel kiirusel maanteel. Kui te sõidate tihti kiirteedel pikki vahemaid, kuumeneb teie auto mootor kiiresti ja kütuse kulutuse efektiivsus võib väheneda. Mobil 1, mis sisuliselt elimineerib mootori kulumise, hoiab mootori samas seisukorras, nagu see oli õlivahetuse päeval. See tähendab, et ka pikkadel maanteesõitudel, töötab õli parimal võimalikul viisil, mootori tööjõudlus on suur ja kütusekulu väiksem.

Kas Mobil 1 on oma hinda väärt?

Jah, muidugi. Ehkki Mobil 1 maksab veidi rohkem kui teised mootoriõlid, olete ikkagi saanud võitu, sest teie käsutuses on Mobili ainulaadne valem, mis tugineb investeeringutele hiiglaslikku jätkuvasse uurimis- ja arendustöösse.

Kas see õigustab kallimat hinda?

Jah. Mobil 1 tehnoloogial põhinev erakordne kaitsevõime hoiab teie automootori sama hästi kui samas seisukorras, nagu see oli õlivahetuse päeval ja seega võimaldab säästa hoolduskulude pealt märkimisväärselt raha Vähem tähtis pole ka fakt, et vabalt voolav Mobil 1 hoiab kokku teie auto mootori energiat, aidates seega kütust ökonoomsemalt kulutada. Nii et ehkki ostmisel võib Mobil 1 pisut rohkem maksta, aitab see teil pikema aja jooksul raha hoopis kokku hoida.